TREŚCI WARSZTATÓW

Sobota (31.07) 2,5 h

Niedziela (01.08) 1,5 h


Harmonogram znajdziesz w PROGRAMIE

Luiza i marcelo Almiron

WARSZTATY MILONGA

TEMATYKA I OPIS TREŚCI na 4 h zajęć:

  • Caminata, jej urok i możliwości. Cadencia w milondze – Pokażemy Wam jak ze zwykłego chodzenia w milondze zrobić cacko!

  • Rebotes a favor y rebotes en contra – Odbicia w kontrach i bez

  • Resoluciones en rebotes y como cambinarlos en una propuesta original – różne zakończenia w rebotes i jak zamienić je w oryginalną propozycję.

Zobaczycie jak mała zmiana zakończenia danej figury może zmienić Wasz taniec i zaskoczyć partnerkę lub widownię :)

A na koniec mały skoczek lub dwa :)


Z nami nie będziesz się nudzić ! Zabawa gwarantowana! Zapraszamy!

Luiza & Marcelo

(możliwość zmiany programu w zależności od poziomu grupy)

Harmonogram znajdziesz w PROGRAMIE

Agata Czartoryska & Michał kaczmarek

WARSZTATY TANGO VALS

Vals to przede wszystkim nieparzystość. Można tańczyć valsa bez nieustannych obrotów, a nawet bawić się rytmem i możliwościami samej caminaty!

W trakcie swoich warsztatów będą opowiadać o tajemniczej synkopie i esencji tańczenia valsa w tangu argentyńskim.

Zaproponują także ciekawe sekwencje idealne do zatańczenia metrum 3/4.

Harmonogram znajdziesz w PROGRAMIE

Urszula nowocin
I

Fernando Romero Chucky

WARSZTATY TANGO, FOLKLOR ARGENTYŃSKI

Chucky pochodzi z Rosario (Argentyna) a Ula z Warszawy. Od dwóch lat pracują razem, uczą i występują w Polsce, Włoszech, Holandii. Organizują warsztaty, weekendy i campy folkowo-tangowe w całej Polsce.

Ich drogi były bardzo podobne: on w wieku 5 lat trafia do baletu folklorystycznego, ona w wieku 5 lat wybiera balet klasyczny. Jego droga do Polski usnuta jest milionem tanecznych doświadczeń i przygód, niezliczonymi sukcesami w folklorze, tangu a nawet sztuce cyrkowej! Pracował w obu Amerykach, Afryce, Australii, licznych krajach Europejskich, a nawet na Syberii i w Chinach.

Ul w folklorze argentyńskim zakochuje się od pierwszych warsztatów, w których bierze udział w 2016 roku. Poźniej wyjeżdża na ponad pół roku do Argentyny i tam ogarnia ją totalna folkowa gorączka.

W trakcie Festiwalu poprowadzą zarówno zajęcia z chacarery (dla mieszkańców Ustronia bezplatne) jak i tanga. Pokochaliśmy ich styl uczenia już podczas Tanga Pod Żaglami na Mazurach, gdzie prowadzili zajęcia open level zachwycając wszystkich swoją własną, niepowtarzalną techniką. Dokładne godziny zajęć podane są w zakladce "Program".

Serdecznie zapraszamy!